НовиниСвіт

General Motors збирається встановити 40 тис. зарядних станцій Ultium Charger та обігнати Tesla з продажів електромобілів до 2025 року

Американський автовиробник General Motors анонсував нову програму розвитку мережі зарядних станцій Level 2, в рамках якої дилери бренду встановлять близько 40 000 зарядок Ultium Charger на території США. А генеральний директор компанії Мері Барра в інтерв’ю каналу CNBC зробила досить сміливу заяву про те, що GM зможе наздогнати Tesla із продажу електромобілів у США вже до 2025 року.

На відміну від мережі швидкісних зарядок Tesla Supercharger, компанія GM збирається встановлювати менш потужні моделі Level 2 з максимальною потужністю 19,2 кВт. Ідея полягає в тому, щоб встановити зарядки в так званих зарядних пустелях, тобто районах, де зарядної інфраструктури немає і ніколи не було. Це можуть бути невеликі містечка, окремі райони великих міст та інші місцевості. Потенційні покупці електромобілів, які мешкають у цих районах, часто не приймають рішення про купівлю саме через відсутність громадських зарядок.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Тому з 2022 року General Motors почне стимулювати своїх дилерів на території США та Канади встановлювати фірмові зарядки Ultium Charger. Рішення про вибір конкретних місць (дилерські центри, магазини, спортклуби, готелі тощо) прийматимуться спільно з місцевою владою та ентузіастами електромобільного руху в рамках програми Dealer Community Charging Program. Кожен із дилерів отримає щонайменше 10 зарядок, які він повинен буде встановити у своїй зоні відповідальності. При цьому в компанії зазначили, що 90% населення США мешкає в радіусі менше 10 миль до найближчого дилерського центру GM.

Важливо, що встановлені в рамках програми зарядні станції будуть доступні власникам електромобілів усіх брендів, а не лише General Motors.

Source
itc.ua
Back to top button