Світ

General Motors пригрозив своїм дилерам санкціями

Керівництво американського гіганта General Motors пригрозило позбавити своїх дилерів постачання, якщо вони продовжать встановлювати великі націнки на нові автомобілі. Концерн пообіцяв переглянути квоти на користь найлояльніших та найшанованіших клієнтів.

Лист, який дилери GM отримали від керівництва, було надруковано на сайті Silverado Evolution. У ньому йдеться, що ряд дилерів своїми махінаціями стимулюють негативні відгуки про автовиробника, що позначається на репутації марки. У той же час, у зв’язку з дефіцитом автомобільних компонентів, як група, так і її офіційні дилери повинні докласти великих зусиль, щоб виправдати очікування клієнтів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Розслідування, проведене керівництвом, показало, що велика кількість дилерських компаній вимагають у своїх клієнтів додаткові суми, що перевищують заздалегідь встановлену ціну на моделі GM. Таким чином, покупці платять набагато більше за рекомендовану роздрібну ціну окремих моделей.

General Motors пригрозив своїм дилерам санкціями

Представник автовиробника з Детройта заявив, що GM залишає за собою право перерозподілити існуючі квоти або вдатися до альтернативних методів відшкодування збитків, передбачених у дилерських угодах.

Back to top button