НовиниСвіт

General Motors планує стати вуглецево-нейтральною компанією

У четвер в General Motors заявили, що ставлять перед собою мету з 2035 року поставляти на ринок легкові автомобілі, позашляховики і легкі пікапи виключно з нульовим рівнем викидів в атмосферу, пише Reuters.

Також у GM відзначають, що планують стати вуглецево-нейтральними вже до 2040 року. Компанія зробила цю заяву майже через тиждень після вступу на посаду президента Джо Байдена, який пообіцяв вирішити проблему викидів парникових газів і різко збільшити продажі електромобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Раніше GM повідомила, що інвестує 27 мільярдів доларів в електричні і автономні транспортні засоби протягом наступних п’яти років, у порівнянні з 20 мільярдами доларів, запланованими до пандемії коронавірусу.

Генеральний директор GM Мері Барра зайняла активну позицію щодо відмови від автомобілів з ДВЗ. У своїй заяві вона сказала, що автовиробник працював з Фондом захисту навколишнього середовища (EDF), щоб розробити спільне бачення повністю електричного майбутнього і стратегію по завершенню до 2035 року виробництва бензинових і дизельних авто.

Президент EDF Фред Крупп зазначив, що цим визначним кроком вперед GM чітко дає зрозуміти, що вжиття заходів щодо усунення забруднення від усіх нових легкових автомобілів до 2035 року є важливим елементом бізнес-плану будь-якого автовиробника.

GM також заявила, що до 2030 року буде використовувати тільки поновлювані джерела енергії для своїх об’єктів в США, а на глобальних майданчиках до 2035 року, що на п’ять років раніше, ніж планувалося.

Back to top button