Новини

General Motors інвестує 150 мільйонів у виробництво повнорозмірних пікапів

Компанія General Motors Co. оголосила про друге велике розширення своїх повнорозмірних потужностей з виробництва пікапів в цьому році: інвестиції в завод Flint Truck Assembly в розмірі 150 млн. дол. США для збільшення виробництва повністю нових великовантажних пікапів Chevrolet Silverado і GMC Sierra, які почнуть поставлятися дилерам на цьому тижні.

З 2013 року GM інвестувала в завод Flint Assembly понад 1,6 мільярда доларів, що дозволило збільшити виробничу потужність абсолютно нових пікапів Chevrolet і GMC HD приблизно на 40 000 автомобілів на рік.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Крім того, в цьому році було створено 1000 нових робочих місць, в результаті чого зайнятість на заводі перевищила 5000 осіб. Нові інвестиції покращать конвеєри заводу та інше устаткування для збільшення виробничих потужностей. Роботи будуть завершені в першій половині 2020 року.

Марк Рейс, президент GM, заявив, що у компанія має величезні можливості для розвитку потужного пікап-бізнесу, завдяки інвестиціям в продуктивність, потужності та інновації.

Back to top button