Світ

Geely відкрила завод з виробництва преміальних електромобілів Zeekr

Китайський автоконцерн Geely Auto запустив високотехнологічний завод з виробництва преміальних електромобілів Zeekr. Нове підприємство оснащено бездротовою мережею 5G, створено на основі інтелектуального цифрового планування, із мінімальним впливом на навколишнє середовище. Клієнти зможуть спостерігати за процесом складання своїх автомобілів в режимі реального часу, повідомляє прес-служба Geely Auto. Виробнича потужність нового заводу дозволяє випускати до 300 тис. автомобілів в рік.

На даний момент готується до запуску виробництво першої новинки Zeekr 001 на базі модульної архітектури SEA, розробленої спільно Geely і Volvo. Випуск продукції стартує в четвертому кварталі 2021 року. Як зазначається, попередні замовлення на електромобілі 001 вже оформлені на весь обсяг виробництва до кінця 2021 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У вересні 2021 року перші центри інновацій бренду Zeekr відкриються одночасно в Ханчжоу і Шанхаї. Нові надшвидкі зарядні станції потужністю 360 кВт будуть доступні для власників електромобілів в провінції Чжецзян в четвертому кварталі 2021 року. У подальших планах значиться будівництво однієї з ключових мереж зарядних станцій по всьому Китаю.

Грунтуючись на аналізі поточного попиту і графіка запуску нових моделей, марка Zeekr запланувала до 2025 року досягти обсягу річного продажу в 650 тис. одиниць і стати одним з провідних виробників преміальних електрокарів в світі.

В цілому група Geely Auto (входить в Zhejiang Geely Holding) до 2025 року має намір досягти щорічного обсягу продажів в 3,65 млн автомобілів і зміцнити свої позиції лідера серед автовиробник з Китаю. У цей обсяг входять сукупні продажі брендів Geely Auto, включаючи Lynk & Co, Zeekr і Geometry. Згідно з наміченими планами, частка електромобілів в загальному обсязі продажів складе 30% або 1 млн автомобілів на рік.

Back to top button