Новини

Geely відкриває новий науково-дослідний центр в Німеччині для електромобілів преміум-класу

Щоб прискорити свою присутність в світі електричної мобільності, Geely Auto, одна з найбільших автомобільних груп Китаю, відкрила в в Раунгаймі (Німеччина) новий науково-дослідний центр Geely Auto Technical Deutschland (GATD), який займатиметься розробкою електричних силових агрегатів, які в майбутньому з’являться в автомобілях Geely.

Китай став найбільшим ринком для електромобілів в світі, що підштовхнуло китайських автовиробників до швидкого переходу на розвиток електричних трансмісій. Відповідно до цього, Geely також активно фокусується на додаванні нових електромобілів в свій модельний ряд. Нещодавно запущений об’єкт, крім роботи над електричними трансмісіями для серійних автомобілів, буде також займатися розробкою електромобілів преміум-класу.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Таким чином, GATD буде служити додатковим науково-дослідним центром для вже існуючого дослідного інституту Geely в затоці Ханчжоу, а також його інноваційного центру – China Euro Vehicle Technology (CVET) – в Гетеборзі, Швеція.

Керівництво компанії сподівається скористатися перевагами високоякісних навичок і технічних можливостей в автомобільній промисловості Німеччини.

Geely відзначили, що цей об’єкт, який розташований недалеко від аеропорту Франкфурта, створить можливості працевлаштування для близько 300 фахівців і інженерів-технологів.

Back to top button