Новини

Geely бачить зростання продажів в умовах боротьби за ринок

Найвідоміший і успішний автовиробник Китаю, Geely, прогнозує в цьому році продажі без змін, що є різким спадом в порівнянні з 2018 роком, оскільки гігантський автомобільний ринок країни бореться з уповільненням економічного зростання і більш обережними споживачами.

Geely Automobile Holdings оголосила про зростання продажів на 20 відсотків у 2018 році. Такі показники були досягнуті незважаючи на спад продажів у багатьох інших автовиробників і прогнозований спад на загальному ринку нових автомобілів Китаю вперше за останнє десятиліття.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Похмурий прогноз на 2019 рік показує, наскільки складним буде рік для всіх автовиробників, включаючи General Motors і Great Wall Motor.

У заяві Geely говориться, що, незважаючи на зростання в минулому році, вона не досягла мети продажів в 1,58 млн. легкових і легких комерційних автомобілів приблизно на 5 відсотків.

Як заявила Китайська асоціація автовиробників, китайський автомобільний ринок скоротився в минулому році вперше, принаймні, з 1990 року, посилаючись на економічні зрушення, слабкі продажі в невеликих містах і «міжнародні причини», що може відноситися до китайсько-американської торгової війни.

Галузева торгова група очікує близько 28 мільйонів продажів автомобілів в 2019 році, приблизно на рівні 2018 року.

Back to top button