Новини

Geely бачить зростання продажів в умовах боротьби за ринок

Найвідоміший і успішний автовиробник Китаю, Geely, прогнозує в цьому році продажі без змін, що є різким спадом в порівнянні з 2018 роком, оскільки гігантський автомобільний ринок країни бореться з уповільненням економічного зростання і більш обережними споживачами.

Geely Automobile Holdings оголосила про зростання продажів на 20 відсотків у 2018 році. Такі показники були досягнуті незважаючи на спад продажів у багатьох інших автовиробників і прогнозований спад на загальному ринку нових автомобілів Китаю вперше за останнє десятиліття.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Похмурий прогноз на 2019 рік показує, наскільки складним буде рік для всіх автовиробників, включаючи General Motors і Great Wall Motor.

У заяві Geely говориться, що, незважаючи на зростання в минулому році, вона не досягла мети продажів в 1,58 млн. легкових і легких комерційних автомобілів приблизно на 5 відсотків.

Як заявила Китайська асоціація автовиробників, китайський автомобільний ринок скоротився в минулому році вперше, принаймні, з 1990 року, посилаючись на економічні зрушення, слабкі продажі в невеликих містах і «міжнародні причини», що може відноситися до китайсько-американської торгової війни.

Галузева торгова група очікує близько 28 мільйонів продажів автомобілів в 2019 році, приблизно на рівні 2018 року.

Back to top button