Geely створює в Ханчжоу завод з виробництва автомобілів на нових джерелах енергії

Китайська автомобілебудівна компанія Geely Holding Group вирішила відкрити в місті Ханчжоу, адміністративному центрі провінції Чжецзян на сході Китаю, завод для виробництва автомобілів на нових джерелах енергії. Згідно з укладеною в середу угодою, проект коштуватиме в 8 млрд юанів /приблизно 1,23 млрд дол США/.

Як заявив голова правління компанії Лі Шуфу, після завершення будівництва першої черги проекту обсяг випуску заводу досягне 100 тис. електромобілів на рік, а річні доходи підприємства від реалізації продукції в перспективі становитимуть не менше 15 млрд юанів /2,3 млрд дол США/.

Новий автозавод, який складатиметься з цехів штампування, зварювання, фарбування і складання, а також трас для випробування, охопить площу в 40 га.

Розробка автомобілів на нових джерелах енергії є пріоритетним напрямком розвитку компанії. Керівництво компанії поставило завдання підняти їх частку у випуску компанії до 90%. Зокрема, частка електромобілів складе 35% від кількості автомобілів, що випускаються на нових джерелах енергії, зазначив підприємець.

Це стане найбільшим в місті інвестиційним проектом у виробництві з початку нинішнього року. Початок будівництва заводу заплановано на кінець року.

В даний час в Ханчжоу налічується 22 тис. 131 автомобіль на нових джерелах енергії. За цим показником місто посідає третє місце серед китайських міст.

Джерело: russian.cri.cn