АвторинокДайджестНовини

GEELY повертається на ринок України з новим партнером

Корпорація УкрАВТО оголосила про підписання Угоди про Дистриб’юцію та сервісну підтримку автомобілів GEELY на території України. Отже, у 2022 році бренд GEELY офіційно повертається на український ринок. Корпорація УкрАВТО спільно з новим партнером, GEELY AUTOMOBILE INTERNATIONAL CORPORATION – сформує якісну дилерську мережу, виходячи з переваг власної найбільшої дилерської мережі, йдеться у повідомлені.

«Корпорація УкрАВТО постійно розвивається, пропонуючи українському клієнту ще ширший вибір нових мобільних рішень та сервісів, – наголосив Заступник Голови Правління, Вахтанг Васадзе. – Ми підвищуємо конкурентоспроможність та безпеку ринку легкових автомобілів та пропонуємо нову альтернативу клієнтам, які зацікавлені в автомобільних інноваціях та досвіді мобільності, що перевищує очікування».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Майкл Сун, Генеральний директор Geely Automobile International Corporation: «Ми бачимо суттєвий потенціал зростання українського ринку нових автомобілів – особливо у сегменті SUV. Ми повністю покладаємося на експертизу та репутацію УкрАВТО, в активі якої є успішний багаторічний досвід співпраці з провідними світовими автовиробниками. Завдяки тісній співпраці між обома сторонами ми, безперечно, надамо споживачам на українському ринку першокласні продукти та послуги та створимо враження від подорожей, які перевершать очікування».

Geely Auto – дочірня компанія Geely Holding Group. Заснована в 1986 році, а з 1997 році веде діяльність в автомобільній промисловості, Geely Holding з тих пір значно розширилася за рахунок контрольних пакетів акцій багатьох відомих міжнародних брендів та партнерських відносин, таких як 99% акцій Volvo, 51% контрольних пакетів акцій Lotus та 9,7 % Акцій Daimler AG. У 2020 році Mercedes-Benz та Geely Holding оголосили про офіційне створення глобального спільного підприємства smart Automobile Co., Ltd.

Source
УкрАВТО
Back to top button