Моделі

Geely показала Tugella S. Новий автомобіль або маркетинговий хід?

22 червня, Geely показала тизери автомобіля під назвою Xingyue S. Звичайна Xingyue відома нам як Geely Tugella.

Як і поточна Tugella, представлена ​​на тізері S-версія кросовера побудована на модульній архітектурі CMA. Сама буква S має відразу кілька значень: Sport (Спорт), Styling (Стиль), Smart (Розумний), Stamina (Витривалість) і Safety (Безпека). Судячи із зображень, зовнішній вигляд автомобіля не зазнав змін. Силует машини, диски, ліхтарі, а також хромовані елементи, представлені на тізері, виглядають так само, як і на поточній версії Geely Tugella. А в салоні зміни все ж відбулися. На сидіннях переднього ряду додалася зелена строчка, візерунки, а також напис CMА. Таким чином, інтер’єр Xingyue S може похвалитися спортивними нотками.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Geely показала Tugella S. Новий автомобіль або маркетинговий хід?

Інформації про двигуни поки що не надходило. На даний момент поточна Geely Xingyue в Китаї комплектується двома двигунами. Перший – це 1,5-літровий трициліндровий турбомотор з різними форсування (на 177 і 190 к.с.). Другий – 2-літровий чотирициліндровий JLH-4G20TDB на 238 к.с. і 350 Нм. Найбільшим попитом в Піднебесній користується старший мотор. Так, в лютому 2021 року було продано всього лише 2 автомобілі з двигуном 1.5 проти 648 машин з 2-літровим «серцем» під капотом.

Geely показала Tugella S. Новий автомобіль або маркетинговий хід?

Деякі ЗМІ в Китаї вважають, що Xingyue S – це не оновлена ​​версія спортивного кросовера, а маркетинговий хід. Справа в тому, що з виходом Xingyue L у деяких споживачів могла виникнути плутанина між двома цими автомобілями. Можливо, що буква «S» у Xingyue потрібна, щоб підкреслити відмінність від флагманського кросовера Geely. До того ж, продажу FY11 нестабільні, і їй потрібен ковток свіжого повітря.

Back to top button