Світ

Geely і Renault домовилися про співпрацю на ринках Китаю і Південної Кореї

Китайський автоконцерн Geely Holding і французька компанія Renault оголосили про початок співпраці на ринках Китаю і Південної Кореї. Взаємодія дозволить партнерам об’єднати ресурси і технології. Основна увага буде приділятися гібридних автомобілів на швидкозростаючих азіатських ринках, говориться в спільній заяві сторін.

У відповідності зі стратегією відкритого вихідного коду, прийнятої Geely Holding для створення архітектури SEA та випуску автомобілів на її основі холдинг Geely стане партнером групи Renault на китайському та корейському ринках. У Китаї на основі існуючих технологій Geely Holding і масштабних виробничих потужностей компанії обидва партнери спільно представлять гібридні автомобілі Renault. Компанія Renault внесе свій внесок в стратегію брендингу, розвиток каналів продажів і обслуговування, визначення відповідного шляху клієнта.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У Південній Кореї, де Renault Samsung Motors має більш ніж двадцятирічний досвід роботи, партнерство дозволить групам Renault і Geely Holding спільно зайнятися локалізацією автомобілів на базі енергоефективних платформ бренду Lynk & Co для локальних ринків.

Back to top button