Читацький зал

Geely анонсувала вихід інтелектуальної вантажівки Energy

Нова гібридна комерційна модель дебютує до кінця цього року і продемонструє як розвиватиметься бренд Farizon Auto

Вантажний суббренд Geely до кінця цього року має намір представити концептуальну гібридну вантажівку Energy, повідомляє cnevpost.com. При цьому, обіцяється деякий ухил в розкіш.

Далеко не всі знають, що в портфелі концерну Geely крім вельми відомих брендів є і темні конячки. Однією з таких можна назвати марку Farizon, яка відома в першу чергу тим, що зробила пікап на базі кросовера Geely Atlas. Проте, виробник займає дуже важливу для Geely Group нішу комерційних автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Так чи інакше, але сучасні електромобільні тенденції в тій чи іншій мірі зачіпають практично всі ніші сучасного транспорту. Що й казати, навіть будівельна техніка поступово переходить на «зелені» технології. Farizon намагається рухатися в авангарді змін, тому розробив інноваційний великовантажний автомобіль, який цілком може піти в серію.

Трішки вище ми назвали цю модель гібридною. Так, дійсно гібридна установка передбачається для Energy, однак під цим терміном малася на увазі різноманітність силових агрегатів. Наприклад, крім дизель-електричного варіанту передбачається електричний і працює на метанолі.

Цікава саме остання варіація. Вибір екзотичного палива аж ніяк не випадковий. Як запевняють розробники, воно кілька екологічніше традиційного бензину і дизеля. Більш того, експлуатація вантажівок на метанолі дозволить економити від 18 до 22 відсотків в рік на паливі. Крім того, якщо такі комерційні автомобілі стануть популярні в Китаї, то імпорт сирої нафти може скоротитися з 73 до 50%.

Back to top button