Читацький зал

Geely анонсувала вихід інтелектуальної вантажівки Energy

Нова гібридна комерційна модель дебютує до кінця цього року і продемонструє як розвиватиметься бренд Farizon Auto

Вантажний суббренд Geely до кінця цього року має намір представити концептуальну гібридну вантажівку Energy, повідомляє cnevpost.com. При цьому, обіцяється деякий ухил в розкіш.

Далеко не всі знають, що в портфелі концерну Geely крім вельми відомих брендів є і темні конячки. Однією з таких можна назвати марку Farizon, яка відома в першу чергу тим, що зробила пікап на базі кросовера Geely Atlas. Проте, виробник займає дуже важливу для Geely Group нішу комерційних автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Так чи інакше, але сучасні електромобільні тенденції в тій чи іншій мірі зачіпають практично всі ніші сучасного транспорту. Що й казати, навіть будівельна техніка поступово переходить на «зелені» технології. Farizon намагається рухатися в авангарді змін, тому розробив інноваційний великовантажний автомобіль, який цілком може піти в серію.

Трішки вище ми назвали цю модель гібридною. Так, дійсно гібридна установка передбачається для Energy, однак під цим терміном малася на увазі різноманітність силових агрегатів. Наприклад, крім дизель-електричного варіанту передбачається електричний і працює на метанолі.

Цікава саме остання варіація. Вибір екзотичного палива аж ніяк не випадковий. Як запевняють розробники, воно кілька екологічніше традиційного бензину і дизеля. Більш того, експлуатація вантажівок на метанолі дозволить економити від 18 до 22 відсотків в рік на паливі. Крім того, якщо такі комерційні автомобілі стануть популярні в Китаї, то імпорт сирої нафти може скоротитися з 73 до 50%.

Back to top button