Новини

Де і які електромобілі у вересні купували українці

У вересні український парк легкових автомобілів поповнили 540 електромобілів або в 2,3 рази більше ніж роком раніше, повідомляє асоціація «Укравтопром». З цієї кількості новими були лише 93 машини, інші до того, як прибути в Україну, вже мали історію експлуатації та власників.

Найпопулярнішим електромобілем на вітчизняному ринку є Nissan Leaf. Минулого місяця 357 Ліфів отримали українську прописку.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Другим за популярністю став автомобіль Tesla Model S, який обрали 33 автомобіліста.

На третьому місці BMW i3, в вересневому активі цього автомобіля 29 реєстраційних номерів.

Четвертим за популярністю електромобілем став Fiat 500e, його вибрали 21 чол.

Замикає п’ятірку найбільш затребуваних легкових автомобілів на електротязі Mercedes-Benz B-Class Electric Drive – 19 шт.

Найбільшим регіональним ринком для електрокарів в Україні залишається місто Київ, жителі якого у вересні придбали 124 електромобіля. Трійка лідерів киян виглядає наступним чином: Nissan Leaf (68 од.); Fiat 500e (11 од.); Tesla Model S (10 од.).

Одеські номери в минулому місяці отримали 74 електромобіля і це другий результат в регіональному рейтингу. Пальму першості одесити віддали знов таки Nissan Leaf, придбавши 43 автомобіля цієї моделі. А ось друге і третє місце розділили відразу кілька електромобілів. На другому місці BMW i3 і KIA Soul EV – по 7 реєстрацій, а на третьому – Fiat 500e і Mercedes-Benz B-Class Electric Drive (по 4 шт.).

Жителі Дніпропетровської області увійшли в лідерську трійку, придбавши за місяць 56 електрокарів, абсолютна більшість яких були все ті ж Ліфи – 46 шт.


Back to top button