Новини

Газифікація Audi

Компанія Audi оголосила про початок прийомів особливих модифікацій універсалу A4 Avant і хетчбека A5 Sportback, які отримали найменування g-tron. Основна відмінність цих версій від звичайних – “всеїдність” двигуна.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Обидві новинки комплектуються новим мотором, побудованим на базі дволітрового турбо-двигуна, який в звичайному стані живиться бензином. Зараз же він зможе перетравлювати, крім звичного палива, ще й природний газ, і особливу його версію, названу e-gas. Стверджується, що мотор використовує якийсь “інноваційний принцип горіння”.

При роботі на природному газі двигун розвиває 170 к.с. і 270 Нм крутного моменту. На розгін до 100 км / год газова Audi A4 Avant, наприклад, витрачає 8,5 с. Витрата газу становить від 3,8 до 4,2 кг газу на 100 км шляху, при цьому спеціальний бак з армованого карбоном пластику, яким оснащені обидві моделі, вміщує 19 кг. Відповідно, запас ходу новинок становить близько 500 км.

Офіційний дебют серійних новинок відбудеться на автосалоні у Франкфурті. Ціна універсала стартує з позначки в 40 300 євро, хетчбек оцінений в мінімальні 40 800 євро.

За матеріалами: Автовести


Back to top button