Новини

ГАЗ і ПАЗ під санкціями

Відповідно до Указу Президента України №133 від 15 травня, терміном на три роки вводяться санкції відносно ряду російських компаній.

Крім інших до списку санкцій потрапили: ТОВ “Керуюча компанія “Група ГАЗ” (РФ), а також ТОВ “Руські автобуси – Група ГАЗ” (Московська обл.) і ТОВ “Павловський автобусний завод”, що входять до неї.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Відносно цих компаній буде застосовано – блокування активів (тимчасове обмеження права користування та розпорядження належним їм майном), обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталу з України, припинення виконання економічних і фінансових зобов’язань. Крім того, заборонені держзакупівлі у держкомпаній іноземної держави і юросіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також держзакупівлі у інших суб’єктів господарювання, що продають товари і послуги походженням з країни, проти якої застосовані санкції.

Також Указом вводиться повна або часткова заборона операцій з цінними паперами компаній, заборона видачі Нацбанком України ліцензій на здійснення інвестицій в іноземну державу і розміщення в ній валютних цінностей.

Вказаним компаніям також забороняється передача технологій і прав на об’єкти права інтелектуальної власності.

Ще одному російському автовиробникові ПАТ «КАМАЗ» терміном на один рік Указом введені обмеження на торговельні операції в Україні.

Back to top button