Моделі

GAC представив флагманський кросовер GS8 нового покоління

Компанія GAC представила флагманський кросовер Trumpchi GS8 другого покоління, відомий під назвою GAC GS8. Головною технічною зміною стало використання власної архітектури під назвою GPMA (GAC Global Platform Modular Architecture), що прийшла на зміну італійському шасі CPMA розробки Fiat. Габаритна довжина автомобіля зросла з 4836 мм до 4980 мм, ширина – з 1910 до 1950 мм, а розмір колісної бази збільшиться на 120 мм – до 2920 мм. Як і раніше, GAC GS8 вже в базовій комплектації буде доступний з третім рядом сидінь.

До складу доступного устаткування увійде система напівавтономного управління, відповідна автопілоту L2 +. Це означає, що автомобіль зможе не тільки самостійно прискорюватися і сповільнюватися, виходячи з даних про навколишню дорожню ситуацію, а й автоматично змінювати смуги руху в разі потреби.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Базовий двигун залишиться тим самим: це 2,0-літрова «турбочетвырка», розвиваюча 252 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Мотор працює разом з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Крім того, у кросовера буде модифікація з гібридною силовою установкою розробки Toyota. Дані про таку версію з’являться ближче до старту продажів, який намічений на осінь нинішнього року. При цьому модель першої генерації залишиться в строю і деякий час буде продаватися паралельно.

Back to top button