Новини

Фургони Opel Movano передані новому корпоративному клієнту

Україна. Бренд Opel продовжує активно розвиватися в сегменті комерційних автомобілів і, в результаті, знаходить нових корпоративних замовників-партнерів! Так, одним з кращих прикладів може бути передача відразу десяти автомобілів Opel Movano новому корпоративному клієнту – компанії «Хлібодар» в місті Запоріжжя. Слід зазначити, що це була перша партія автомобілів, але вона може бути початком подальшого успішного довгострокового співробітництва.

Компанія «Хлібодар» є виробником хлібобулочних виробів, який працює вже багато років і добре відомий і в Запоріжжі, і в цілому по Україні. З огляду на багаторічний досвід роботи, замовник має певний набір правил і вимоги до автомобілів для перевезення продукції – і тим приємніше, що для клієнта вибір фургона Opel Movano був максимально усвідомленим і вивіреним.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Фургони Opel Movano передані новому корпоративному клієнту

Адже флагманська комерційна модель Opel Movano може запропонувати чимало переваг, які обов’язково зацікавлять корпоративних покупців. По-перше, автомобіль пропонується в двох варіантах кузова (L2 або L3) – відповідно, в максимальному варіанті корисний об’єм вантажного відсіку досягає 12,5 кубометрів. Крім того, відзначимо високі показники вантажопідйомності: 1 455-1 535 кг (в залежності від версії автомобіля). По-друге, фургон Opel Movano оснащується дизельним двигуном 2.3CDTI потужністю 125-150 к.с. (в залежності від версії автомобіля) який працює в парі з 6-ступінчастою МКПП і витрачає лише 7,8-8 л палива на 100 км (змішаний цикл). Нарешті, по-третє, фургон Opel Movano примітний досить високим рівнем оснащення: ABS і ESP, круїз-контроль, сталевий захист картера двигуна, підсилювач керма, кондиціонер, тримач для паперів / планшета, багатофункціональне пасажирське сидіння, розкладний столик в салоні, аудіосистема з Bluetooth, захисна перегородка між вантажним відсіком і салоном, пр.

Дану угоду з підготовки та передачі автомобілів провів офіційний дилер Бренду в даному регіоні – Опель Центр Запоріжжя «Ліон Авто». В цілому по Україні сьогодні працюють вже 18 офіційних дилерів і сервісних партнерів Opel. Це дає змогу покривати всі великі міста України, пропонуючи автомобілі Бренда в найбільш важливих областях і регіонах країни. Крім широкої географії продажів, Бренд Opel пропонує клієнтам й інші переваги: розширену гарантію на комерційні автомобілі (два роки без обмеження пробігу), програму сервісного обслуговування за фіксованою ціною (для однотипних робіт в рамках одного регіону), фірмові вигідні програми кредитування.

Фургони Opel Movano передані новому корпоративному клієнту

Дізнайтеся для себе більше про переваги різних автомобілів Opel – як комерційних, так і легкових: широка модельна гамма Бренду Opel дозволить знайти автомобіль для кожного клієнта і під різні запити!

Back to top button