Фу Бінфен обраний президентом Всесвітньої організації автовиробників OICA

На Щорічній Генеральній Асамблеї OICA, яка в цей раз проходила в Мумбаї, Індія, про що вже писав Укравтопром, був обраний новий президент Всесвітньої організації автовиробників OICA. Ним став виконавчий заступник голови та Генеральний секретар Китайської асоціації автовиробників CAAM пан Фу Бінфен.

Пан Фу змінює на посаді пана Крістіана Пежо, що представляє французьку асоціацію автомобільної промисловості (CCFA – Comité des Constructeurs Français d’Automobiles), який займав пост президента з лютого 2019 року.

Генеральна Асамблея також призначила пана Еріка Йоннаерта, колишнього генерального секретаря Європейської асоціації автовиробників (ACEA), своїм спеціальним послом з безпеки дорожнього руху в світі. Пан Йоннаерт в тісній співпраці з Технічним комітетом OICA і генеральним секретарем OICA відповідатиме за надання допомоги і консультацій урядам і місцевим підприємствам автомобільної промисловості у виконанні мінімальних вимог безпеки, визначених в нещодавно опублікованому Маніфесті OICA по глобальній безпеці дорожнього руху в тих країнах та/або регіонах, де чинне законодавство в галузі безпеки очевидно не відповідає вимогам або взагалі не існує. OICA дійсно переконана в тому, що введення обов’язкових вимог безпеки є найкращим способом швидкого забезпечення того, щоб всі нові автомобілі, представлені на ринку, були оснащені економічно виправданими технологіями, що рятують життя, в той же час зберігаючи вільну і відкриту конкуренцію.