Новини

Французький автомобільний концерн PSA запустить сьомий завод в Китаї

Французький автоконцерн PSA в кооперації з Dongfeng відкриє нове виробництво в Китаї, це буде вже 7 спільним заводом двох компаній. Запуск об’єкта заплановано вже на цьому тижні.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

PSA кооперує свої зусилля з китайським виробником Dongfeng Motor. Компанії випускають автомобілі марок Citroen, Peugeot, а також Fengshen. Новий завод стане вже 7-м у двох партнерів, які ведуть спільну діяльність не перший рік. Згідно з попередніми оцінками, нове виробництво зможе складати до 300 000 автомобілів на рік. Таким чином, загальна продуктивність всіх заводів PSA і Dongfeng в Китаї підвищиться до 1 мільйона 50 тисяч машин.

Нове спільне підприємство компанії відкривають, незважаючи на те, що в даний час спостерігається значне зниження продажів автомобілів вище зазначених марок. Так, в цьому році в Китаї було продано 297 тисяч автомобілів, в результаті обсяг реалізації знизився на дев’ятнадцять відсотків.

Повідомляється, що PSA до 2020 року планує випуск 18 нових моделей для Китаю. А до 2021 року спільне французько-китайське виробництво планує реалізовувати до 1 мільйона автомобілів щорічно.

Джерело: vistanews.ru

Back to top button