НовиниСвіт

Ford витратить додаткові $20 млрд для повного переходу на виробництво електромобілів

У Ford готуються витратити ще $20 млрд на реорганізацію компанії та повний перехід на виробництво електромобілів. Раніше Ford вже заявляла, що інвестує $30 млрд у розробку електричних та автономних машин до 2025 року. Додаткові витрати допоможуть прискорити цей процес.

За реорганізацію бізнесу буде відповідати колишній топ-менеджер Apple і Tesla Даг Філд (Doug Field). Зокрема, потрібно не лише перевести виробництво з випуску автомобілів з ДВЗ на випуск електромобілів, а й найняти більше технічних фахівців.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Останнім часом Ford все частіше доводиться стикатися із серйозними викликами. Хоча компанія щорічно продає більше пікапів F-серії, ніж Tesla випускає електромобілів загалом, на перспективу інвестори явно віддають перевагу Tesla. Глава Ford Джим Фарлі (Jim Farley) намагається змінити ситуацію – нещодавно компанія оголосила про те, що подвоює плани виробництва електричних пікапів F-150 Lightning та потроює – Mustang Mach-E. Цього року надійде у продаж електричний фургон E-Transit.

Якщо поставки почнуться відповідно до наміченого раніше розкладу, Ford поряд з Rivian і GMC увійде до небагатьох автовиробників, що серійно випускають електричні пікапи (Rivian почала постачання моделі R1T у жовтні, а перші електричні Hummer з’явилися у продажу наприкінці минулого року). Давно обіцяний Tesla Cybertruck не з’явиться раніше, ніж наступного року.

Source
3dnews.ru
Back to top button