Світ

Ford виробляє машина без частини обладнання

У четвер американська компанія Ford розповіла, що найближчим часом йому доведеться збирати деякі моделі машин без частини обладнання.

Це торкнеться випуск пікапів F-150 і кросоверів Edge. Компанія повідомляє про своє рішення загальним дефіцитом напівпровідників, а також проблемами з поставками комплектуючих в зв’язку зі сніговою бурею в США цієї зими. Ford обіцяє протягом декількох тижнів, коли напівпровідників буде в достатку, завершити варіацію даних моделей і тільки після цього відправляти їх дилерам.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Про дефіцит напівпровідників стало відомо ще на початку року, він викликаний цілим рядом причин, в числі яких підвищення попиту на мікропроцесори в умовах поширення віддаленої роботи і збільшення попиту на ПК і ноутбуки. Раніше кілька компаній, включаючи Volkswagen, General Motors, Honda, Toyota, Fiat Chrysler і сам Ford, розповідали про скорочення або тимчасове припинення випуску в зв’язку з нестачею. У Ford оголосили, що дефіцит напівпровідників, ймовірно, збережеться протягом першого півріччя, що знизить прибуток компанії до сплати відсотків і податків на $ 12,5 млрд.

Back to top button