МоделіСвіт

Ford випустив 40-мільйонний пікап F-серії

Сімейство Ford F-Series зафіксувало ще одне визначне досягнення після того, як 40-мільйонний пікап, призначений для американського ринку, зійшов з конвеєра заводу в Дірборні. Виробник вирішив не залишати ювілейний автомобіль у кольорі Iconic Silver, і його буде відправлено клієнту Ford у Техасі.

Досягнення відбулося через 75 років від початку виробництва пікапів F-серії першого покоління. Цей період здається досить великим, але розрахунки показують, що Ford виробляє в середньому 533 333 моделі на рік тільки для ринку США.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У 1977 році Ford F-Series став найбільш продаваним пікапом в Америці, а невдовзі після цього модель додала до титулу ще один «самий продаваний автомобіль». Він був успішно захищений у 2021 році, коли Ford продав 726004 автомобіля в США, випередивши свого конкурента RAM на 156616 одиниць.

У компанії впевнені, що ця тенденція підтримуватиметься за допомогою поповнення сімейства — F-150 Lightning і F-150 Raptor R. Вони повинні сподобатися багатьом різним користувачам, як один (перший у цьому випадку повністю електричний), тоді як інший покладається на дуже потужний V8.

Back to top button