Новини

Ford випустить більше 30 нових моделей в Китаї

Американський автовиробник Ford оголосив, що в найближчі три роки запустить більше 30 нових моделей автомобілів, призначених для китайських споживачів, в прагненні зробити швидкий поворот на найбільшому в світі автомобільному ринку, пише Укравтопром.

Ford заявив, що серед нових автомобілів Ford і Lincoln, які будуть представлені в Китаї, щонайменше десять будуть електромобілями.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В рамках стратегії автовиробника «Ford China 2.0», Ford створить в Китаї чотири центри, зосереджених відповідно на інноваціях, дизайні, продуктах і транспортних засобах, що працюють на новій енергії.

Як заявили в компанії, Китай лідирує в світі по випуску смарт-автомобілів і є ключовою частиною глобального бачення Ford на майбутнє.

З липня минулого року Ford вживає термінових заходів для усунення незадовільних показників в Китаї після різкого зниження загального прибутку в другому кварталі 2018 року.

Американський автовиробник намагався підвищити конкурентоспроможність витрат за допомогою активних дій в галузі відповідності, локалізувати більше продуктів в Китаї, а також залучити більше місцевих фахівців на ключові керівні посади.


Back to top button