НовиниСвіт

Форд тролить Теслу, просуваючи свій електричний Mustang

Представник Ford назвав програмне забезпечення, що використовується в Tesla для автономного водіння – “дутим” продуктом.

Керівник PR підрозділу Ford в Північній Америці, Майк Левін в Twitter дав образливу оцінку Tesla, а точніше її програмному забезпеченню Full Self-Driving, яке в даний час знаходиться в стадії бета-тестування.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Поверніть ті 10 тисяч доларів, які були витрачені за можливість підключити автопілот», – написав Майк Левін в Twitter.

Раніше інвестор Tesla Росс Гербер згадав його в провокаційному твіті, що Ford порівнює Mustang Mach-E з Tesla Model Y, а офіційні дилерські центри стягують додаткову плату за електричні позашляховики компанії.

Форд тролить Теслу, просуваючи свій електричний Mustang

На старті продажів Mach-E в минулому році націнки деяких дилерів були значно вищими за рекомендовані ціни. У Ford зараз активно вивчають скарги.

«Будь-який клієнт Mach-E, який бачить, що дилер додає націнку, може зв’язатися зі мною», – написав Левін. «Я допоможу їм знайти іншого дилера. Удачі в зверненні до Tesla за вашим FSD ».

Форд тролить Теслу, просуваючи свій електричний Mustang

Критика ПЗ Тесли пов’язана зі зростаючою конкуренцією на ринку електромобілів. Ford, як і компанія Ілона Маска, активно розробляє систему автопілота для своїх електромобілів. У березні автовиробник оголосив, що його нова програма Active Driver Assist буде доступна для Mustang Mach-E вже в кінці цього року, а плата за її активацію складе всього 600 доларів.

Фордівське програмне забезпечення буде мати рівень автономії 2, аналогічний поточним можливостям автопілоту Tesla.

Актуальне ПЗ для безпілотного водіння Tesla дозволяє автомобілям паркуватися, змінювати смугу руху і визначати знаки зупинки, а також потенційні перешкоди. Точно так же система автопілота Tesla допомагає водіям гальмувати і кермувати за них, коли вона включена. Програма, як і раніше вимагає ліцензованого оператора.

Форд тролить Теслу, просуваючи свій електричний Mustang

У жовтні минулого року Tesla приступила до відкритого бета-тесту наступного масштабного оновлення Full Self-Driving (FSD), покликаного «прокачати» фірмову систему Autopilot з нинішнього другого до найвищого п’ятого рівня, тим самим забезпечивши автомобілям компанії змогу пересуватися самостійно без будь-якої допомоги водія та пропонує це оновлення за 10 000 доларів.

Back to top button