Новини

Ford сконцентрується на виробництві пікапів і позашляховиків

Американський автогігант Ford в найближчому майбутньому змінить вектор розвитку свого модельного ряду – якщо зараз виробник сконцентрований на міських машинах, то через деякий час він сфокусується на пікапах і позашляховиках. Така реакція Ford на зміни в перевагах споживачів у всьому світі.

Згідно зі статистикою, кросовери і повноцінні позашляховики стають все більш популярними, пише портал Carscoops, тоді як попит на хетчбеки, седани і тим більше малолітражки активно знижується. Ford піде на ряд заходів по скороченню витрат на виробництво компакт-карів: зокрема, вони більше не будуть випускатися на заводі компанії в Мічигані – починаючи з 2018 року там будуть збиратися тільки великі автомобілі. Зокрема, конвеєр перероблять під випуск нового пікапа Range і під наступне покоління моделі Bronco.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Орієнтованість Ford на міські автомобілі привела до того, що в поточному році з 100% всіх реалізованих автомобілів на території США на частку Ford припало лише 28%. З одного боку, утримувана чверть ринку такої великої країни повинна радувати керівництво Ford Motors, але якщо озирнутися назад, то можна зрозуміти, що це далеко не найбільш вражаючий результат. 10 років тому, в 2006 році, Ford належало 37% ринку своєї рідної країни, так що компанії необхідно модернізувати модельний ряд, і якщо покупцям потрібні пікапи і позашляховики, вона їм їх надасть.

Як зміниться політика Ford за межами Штатів, поки залишається невідомим, проте в Європі та інших регіонах світу теж чітко видно стійке зростання попиту саме на кросовери, тоді як хетчбеки і седани все менше цікавлять потенційних покупців. Пікапи теж стали залучати більшу кількість людей через свою підвищену вантажопідйомність, та й прохідність у них, як і у позашляховиків, в більшості випадків краще в порівнянні зі звичайними машинами. І якщо раніше SUV, CUV і пікапи не купували через високі затрати палива, то зараз, з приходом сучасних економічних моторів, ця проблема вирішена.


Back to top button