МоделіНовини

Ford S-Max та Galaxy стали гібридами

Компанія Ford «запустила» в Європі нові версії мінівенів S-Max і Galaxy з гібридною силовою установкою. Обидві моделі споживають в змішаному режимі близько 6,5 л. бензину на 100 кілометрів пробігу.

Гібриди Ford S-Max Hybrid і Galaxy Hybrid оснащені «атмосферником» 2.5, що працює по циклу Аткінсона, електромотором, варіатором і тяговою батареєю на 1,1 кіловат-години. Разом вони видають 190 сил і 200 Нм моменту.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Ford S-Max та Galaxy стали гібридами

На електротязі мінівени здатні стартувати і пересуватися на короткі дистанції, тому більшу частину часу «надбудова» забезпечує оптимальну роботу двигуна внутрішнього згоряння, знижуючи витрати палива і шкідливі викиди. До сотні гібридні S-Max і Galaxy розганяються за 9,8 і 10 секунд відповідно. Викиди CO₂ становлять 146-147 і 148-149 грамів на кілометр.

Батареї мінівенів заряджаються автоматично, або від двигуна, або від системи рекуперації, що акумулює до 90 відсотків енергії гальмування, підзарядка від розетки не передбачена.

Топова версія S-Max Vignale Hybrid може похвалитися передніми кріслами з підігрівом, вентиляцією і масажем. А за витрачанням електроенергії можна стежити на 10-дюймовому дисплеї. У стандартне оснащення гібридів включені модем FordPass Connect з точкою доступу WiFi на 10 пристроїв

Ford S-Max та Galaxy стали гібридами

Випускають гібридні моделі на заводі у Валенсії. Однак виробничий цикл S-Max і Galaxy наближається до кінця, і Ford вже оголосив, що нових поколінь не буде.

У планах Ford презентувати до кінця 2021 року ще 15 електрифікованих моделей. Це будуть як «м’які» гібриди, так і автомобілі з повністю електричними силовими установками.

Back to top button