Новини

Форд вирішив поміняти гендиректора

В компанії Ford вирішили змінити генерального директора. Марк Філдс буде звільнений у зв’язку з втратою довіри голови ради директорів концерну Білла Форда. Офіційна заява про це має з’явитися найближчим часом, пише Forbes.

Разом з Філдсом Ford залишить і віце-президент по зв’язках з громадськістю Рей Дей. Його змінить Марк Сурми, який зараз обіймає аналогічну посаду в підрозділі Ford в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Сучасний стан компанії викликає занепокоєння у ради директорів. Філдсу, який змінив Алана Мулаллі в середині 2014 року, так і не вдалося згуртувати співробітників компанії навколо спільної мети і вибудувати стратегію розвитку автогіганта. Весь цей час бізнес Форда погіршувався, незважаючи на значний прибуток, що формувалася за рахунок флагманської лінійки пікапів F-серії.

Ford, який очікує в цьому році близько 9 мільярдів доларів прибутку, втратив частку на ринку і не зміг переконати інвесторів купувати свої акції. За час роботи Філдса ціна акцій Ford впала на 40 відсотків.

Новим гендиректором швидше за все стане 62 річний Джеймс Хакетт – глава дочірньої фірми Ford Smart Mobility LLC.


Back to top button