НовиниСвіт

Ford припиняє виробництво легкових автомобілів в Бразилії

Ford заявив, що закриває свої останні три заводи в Бразилії, поклавши край десятиліттям присутності виробництва в країні. Американський автовиробник звинуватив пандемію коронавірусу, яка, за його словами, посилила роки поганих продажів і «значних втрат» в регіоні. Про це повідомляє видання «BBC».

Очікується, що близько 5 000 чоловік, в основному бразильців, втратять роботу. Це рішення є частиною глобальної реструктуризації Ford, оскільки він намагається поліпшити свої фінансові показники. Генеральний директор Ford Джим Фарлі заявив, що це складне, але необхідне рішення, для того щоб в майбутньому створити стійкий бізнес. До спалаху інфекції Ford оголосив про плани скоротити масштаби на декількох ринках, закривши його в країнах, включаючи Бразилію, Великобританію, Францію, Німеччину і Росію.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У 2020 році компанія скоротила ще сотні робочих місць на тлі спаду продажів автомобілів через пандемію. Фірма, яка відкрила свій перший складальний завод в Бразилії в 1920 році, а потім розширилася до повномасштабного виробництва, збереже деяку присутність в країні, включаючи регіональну штаб-квартиру в Сан-Паулу.

Source
vmo24.ru
Back to top button