Новини

Ford запропонував європейцям нову малолітражку

Компанія Ford вивела на європейський ринок нову малолітражку, яка розташується в модельному ряду бренду на сходинку нижче «Фієсти». На зміну трьохдверному Ka другого покоління, що випускався на шасі Fiat 500, прийшов п’ятидверний хетчбек Ka+.

Нова модель має екзотичне коріння. Спочатку хетчбек і седан Ka третього покоління з’явилися в Бразилії, потім, під ім’ям Figo, в Індії, а також в Мексиці, Південній Африці та Аргентині. Але європейський Ka+ помітно відрізняється від своїх «родичів» з країн, що розвиваються. Модернізації піддалися підвіска, рульове управління, передній підрамник, опори двигуна, передній стабілізатор поперечної стійкості і задня балка. Крім того, хетчбек отримав аеродинамічний оптимізований кузов і шини з низьким опором коченню.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Серцем Ford Ka+ служить 1,2-літровий бензиновий мотор Duratec, доступний в двох варіантах потужності – 70 і 85 к.с. Він поєднується з п’ятиступінчастою механікою. Середня витрата палива складає 5 літрів на 100 кілометрів, рівень викиду CO2 – 114 г/км. У деяких країнах 85-сильна версія буде оснащуватися перекаліброваною коробкою, завдяки чому викиди двоокису вуглецю знизяться до 110 г/км.


Back to top button