Моделі

Ford пообіцяв зробити електромобілі доступнішими

Конкурувати з Tesla або Porsche компанія не планує.

На початку минулого століття Ford зробив автомобілі доступними для американців середнього класу, поставив на конвеєр Model T. А тепер, здається, намірів зробити щось подібне з електромобілем: в інтерв’ю Wards Auto новий гендиректор «Форда» Джим Фарлі заявив, що бренд не планує випускати електричні машини дорожче 100 тисяч доларів.

Ford пообіцяв зробити електромобілі доступнішими

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За словами топ-менеджера, ціни всіх електрокарів Ford будуть перебувати в діапазоні від 20 тисяч до 70 тисяч доларів. Наприклад, по кросовер Mustang Mach-E просять від 42 895 доларів, в особливому виконанні First Edition новинка оцінюється в 58 300 доларів. Таким чином, у порівнянні з продукцією Tesla – не говорять уже про преміальні марки на кшталт Porsche або Mercedes-Benz – електричні «Форди» будуть порівняно доступними.

Ford пообіцяв зробити електромобілі доступнішими

Легковим електромобіль справа не обмежиться. Більш того, основну ставку Ford робить на електрифікації комерційного транспорту. Уже в цьому місяці буде розсекречений фургон E-Transit, разом з яким виробник запропонує представникам бізнесу пакет послуг із зарядки і оптимізації управління автопарками. Незабаром до нього приєднається пікап F-150 EV. Якщо і ціна останнього не перевищить 70 тисяч доларів, це буде серйозна заявка на успіх. Для порівняння, саму доступну версію GMC Hummer EV, яка з’явиться лише в 2024 році, попередньо оцінили в 80 тисяч доларів.


Back to top button