Новини

Ford показав, як спати удвох в новому Bronco

Правда, мова йде лише про п'ятидверну версію позашляховика

Компанія Ford продемонструвала, що в новому Bronco цілком можна з відносним комфортом провести ніч двом дорослим людям навіть без додаткових аксесуарів.

Для відродженого Bronco пропонується безліч різноманітних аксесуарів, проте Ford показав, як спати удвох в новому Bronco і без них. У п’ятидверної версії позашляховика в салоні більше місця, ніж в аналогічному Jeep Wrangler, відзначає виробник. Наприклад, при складеному задньому дивані і зсунутих вперед до упору передніх кріслах до дверей багажника залишається 229 сантиметрів. Правда, по діагоналі. А якщо вимірювати відстань уздовж бортів кузова, то від спинок передніх сидінь до багажних дверей залишиться 201 сантиметр, що теж цілком непогано.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Ford пропонує скористатися цією відстанню, щоб організувати ночівлю на двох в салоні Bronco. І заодно нагадує, що в кінці наступного року для відродженого позашляховика в якості опції стане доступна відкидні двері багажника, на які зручно покласти ноги під час сну. У такому випадку простір для ночівлі виросте трохи більше ніж на 30 сантиметрів в довжину. Якщо, звичайно, хтось зважиться залишити багажний відсік автомобіля відкритим на ніч і висунути з нього ноги.


Back to top button