Моделі

Ford Mustang Mach-E GT обзавівся опцією Performance Package

Модель Ford Mustang Mach-E GT за $ 60 500 розташувалася на вершині лінійки. Крім неї замовити зараз можна виконання Select, California Route 1 і Premium за ціною від $ 42 895 до $ 49 800. Виробництво почнеться в найближчі дні.

Електрокар Ford Mustang Mach-E офіційно оприлюднено вже більше року назад, але американці продовжують доповнювати його образ. Не так давно нам дозволили оцінити конфігурацію GT, але і вона не дотяглася до 3,5 с, які були спочатку обіцяні для досягнення 97 км/год. За уточненими даними, кросовер виконує дану вправу за 3,8 с. На озброєнні у моделі 487 к.с. і 813 Н • м. Тепер в гонитві за Теслой Model Y Performance топ-версію можна оснастити опцією Performance Edition. У такої машини переглянута система електромоторів, які при тій же потужності видають 860 Н • м, а розгін до 97 км/год займає заповітні 3,5 с.

Ford Mustang Mach-E GT обзавівся опцією Performance Package

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Від стандартного GT зовні модифікація не відрізняється.

Ціни на новинку ще не оголошені, але очевидно, доплачуючи, ви йдете на компроміс – наявність пакета ніяк не впливає на обсяг тягової батареї. При тих же 98,8 кВт • год ємності акумулятори здатні живити автомобіль на протязі 378 км замість 402, як у звичайного GT. Зате, судячи з злегка скоригованими параметрами внутрішнього простору, машина отримає інші крісла Ford Performance. На жаль, всередині кросовер нам не показали. Зарезервувати Mustang Mach-E GT можна вже зараз, а можливість прокачати його до Performance Edition з’явиться навесні 2 021-го. Поставки повинні початися до кінця літа.


Back to top button