Моделі

Ford може зробити Mustang Mach-E GT ще швидше

Майбутнім електричним моделям стануть і далі присвоювати гучні імена з минулого і сьогодення.

Ford Mustang Mach-E GT Performance Edition в майбутньому може позбутися титулу самого динамічного представника лінійки. На це натякнув Джейсон Кастріота – колишній дизайнер Pininfarina, Saab і SSC North America, який нині обіймає позицію глобального бренд-директора «Форда» по акумуляторним електромобілям.

В інтерв’ю виданню Road & Track він розповів, що «Мустангом» перший електричний кросовер марки став не відразу. На певному етапі розробки моделі компанія усвідомила, що одночасно з ринковими дебютом її продукту в продаж надійде маса конкурентів. І щоб новинка не загубилася на цьому тлі, їй не просто дали культове ім’я, але і переробили. За словами Кастріот, в порівнянні з початковою концепцією команда внесла істотні зміни в архітектуру, пропорції, силует і навіть силову установку. Загалом, зробила все, щоб машина мала право називатися Mustang.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Експеримент визнано успішним, і Ford планує і надалі використовувати свої знамениті торгові марки для нових електромобілів. При цьому «Мустангом» ніколи не назвуть пікап або фургон, але в цілому для майбутніх потужних і швидких моделей без ДВЗ така можливість зберігається.

«Ми безумовно вважаємо, що варто вивчити додатковий потенціал наших великих брендів», – резюмував Кастріота.

Back to top button