НовиниСвіт

Ford інвестує у виробництво автономних автомобілів і електромобілів 29 млрд доларів

Американський автовиробник планує до 2025 року подвоїти свої інвестиції в електромобілі і збільшити інвестиції в автономні автомобілі.

На початку 2018 року Ford пообіцяв витратити 11,5 млрд доларів на електрифікацію своєї лінійки до 2022 року, але тепер виробник підтвердив, що збільшить ці інвестиції до 22 млрд доларів до 2025 року, і це не враховуючи 7 млрд доларів, які він вже витратив на розвиток електрокарів з 2016 року. Крім того, він витратить 7 млн доларів на розвиток автономних транспортних засобів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Під час свого звіту про прибутки і збитки за 4 квартал Ford підтвердив, що більшість моделей, які він буде випускати, будуть електромобілями, але у компанії також є гібриди і плаг-ін гібриди. За словами гендиректора Джима Фарлі, додаткові інвестиції в електрифікацію не включають потенціал інтеграції виробництва акумуляторних батарей, область, яку вивчає Ford. Що стосується 7 млрд доларів, інвестованих в автономні технології, Ford заявив, що вони включають в себе витрати на Argo AI і запуск автономних комерційних послуг у 2022 році.

Ford повідомив про чистий збиток в 1,3 млрд доларів в 2020 році, але зазначив, що його прибуток в четвертому кварталі до вирахування відсотків і податків збільшилася більш ніж в 3 рази і склав 1,9 млрд доларів у порівнянні з четвертим кварталом 2019 року. З цієї суми 1,1 млрд доларів були отримані в Північній Америці – зростання в 53% в порівнянні з тим же кварталом 2019 року. Проте, Ford втратив гроші у всіх інших зарубіжних бізнес-підрозділах в четвертому кварталі, крім Європи, де він заробив 414 млн доларів.

Чистий збиток Ford за четвертий квартал включає 610 мільйонів доларів, пов’язаних з відкликанням автомобілів через подушки безпеки Takata, 1,5 мільярда доларів, пов’язаних з переоцінкою пенсійних планів, і 2,5 мільярда доларів у зв’язку з припиненням виробництва в Бразилії.

Source
32cars.ru
Back to top button