Новини

Ford готується до випуску ШВЛ і засобів індивідуального захисту

Незважаючи на зупинення виробництв і колосальні фінансові втрати автовиробники активно беруть участь у боротьбі з поширенням коронавірусу і викликаними ним наслідками. Укравтопром вже писав, про те як Tesla і Kia Motors приєдналися до боротьби з пандемією.

Сьогодні мова піде про автогіганта – Ford.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як повідомляє прес-служба Форду, на даний час американський автовиробник щільно працює з компаніями 3M і GE Healthcare над виробництвом індивідуальних засобів захисту і апаратів ШВЛ.

Із 3M Форд співпрацює в розробці нової конструкції повітроочисних респіраторів (PAPR), в яких будуть використані деталі обох компаній, з метою максимально задовольнити зростаючий попит на них у працівників охорони здоров’я. Виробництво цих респіраторів Ford буде здійснювати на своєму заводі у Мічигані додатково до виробництва на підприємствах 3M.

Також Ford у співпраці з GE Healthcare працює над збільшенням обсягів виробництва апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), для чого будуть задіяні виробничі потужності автовиробника.

Крім того, Ford планує виготовити за допомогою власних можливостей 3D-друку більше 100000 прозорих повнолицьових екранів для медичних працівників.

Ці лицьові щитки повністю захищають обличчя і очі від випадкового контакту з рідинами, і в поєднанні з респіраторами N95 може бути більш ефективним способом обмеження потенційного впливу коронавирусу.

Back to top button