Моделі

Флагман GAC стане ще більшим. Опубліковані перші фото нового GS8

Зображення GAC GS8 нового покоління потрапили в мережу до офіційної прем’єри. Хоча в зовнішньому вигляді кросовер залишився вірний традиціям, його екстер’єр сильно освіжився.

Зовнішній вигляд флагмана GAC змінився, ставши більш сучасним. Тепер у кузова GS8 більше різаних форм. В очі кидаються фари і ліхтарі – зберігши фірмову форму моделі, вони зменшилися в розмірах, а також стали більш незграбними. На противагу фарам решітка радіатора стала більшою. Менш радикальні коригування торкнулися бампер і капот GAC GS8 – їх форма стала більш спортивною. В цілому флагманський кросовер бренду став виглядати на порядок більш сучасний, відповідаючи нинішній моді автомобільного світу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Однак на зовнішньому вигляді зміни не закінчилися. Автомобіль значно збільшився в розмірах. Колісна база GS8 збільшилася до 2920 мм, ставши більше попереднього покоління на 120 мм. Габарити флагмана нового покоління складають 4980 х 1950 х 1780 мм проти 4836 х 1910 х 1770 мм у попереднього. При цьому повна маса GS8 збільшилася не так значно – лише на 41 кг і тепер становить 2 556 кг. Змінився і розмір коліс автомобіля: тепер на вибір доступні або 255/55 R19, або 255/50 R20. Цікаво, що що GS8 нового покоління буде мати у своєму розпорядженні 6 і 7-місцевими версіями. О 5-місцевому варіанті інформації поки не було.

Флагман GAC стане ще більшим. Опубліковані перші фото нового GS8

Приводити GAC GS8 в рух буде в тому числі і гібридна система. Її основою стане технологія THS (Toyota Hybrid System), розроблена компанією Toyota. Вона буде включати в себе 2-літровий ДВЗ, а також електромотор, встановлений на одній з осей машини. Варто зазначити, що даний двигун можна буде зустріти на флагманському кросовері і без гібридної технології. У такому випадку його максимальна потужність складе 252 к.с. з обертовим моментом 390 Нм. Працювати мотор буде з 8-ступінчастим “автоматом” фірми Aisin.

Інтер’єр моделі не був показаний, проте на шпигунські фото він потрапляв ще давно. Тоді в очі кинулися велика кількість рояльного лаку в салоні, великий екран центральної консолі, повністю цифрова приладова панель і рульове колесо трьохспиці.

Таким чином, GAC GS8 нового покоління став більший і більш технологічні свого попередника, а його зовнішній вигляд, зберігши загальні пропорції і «кубічний» дизайн, став більш сучасним. Новинка надійде в продаж в Китаї вже в вересні цього року, змінивши старе покоління GS8, яке проіснувало з 2016 року.

Back to top button