Новини

Фінальний тизер нового кросовера Infiniti – прем’єра 17 листопада

Можливо, хоч зараз все піде за планом...

Ця дивна історія розкручується вже більше року. У серпні 2019 го ми вперше почули про плани Infiniti викотити конкурента BMW X4 і Mercedes-Benz GLC Coupe в стилі FX і навіть побачили тизер. Потім з’явився ще малюнок-анонс, а в січні 2020 го японці оголосили про перенесення прем’єри «по виробничій необхідності». Дебют в результаті намітили на 11 листопада, але… знову нічого не сталося!

І ось – черговий тизер і чергова обіцянка представити модель під назвою QX55 тепер уже 17 листопада в 17:55 за Тихоокеанським часом. Про це Infiniti розповіла з офіційної сторінки марки на «Фейсбуці», також заманюючи фанатів анонсом виступу на прем’єрі американського виконавця Егберта Натаніеля Докинза III, більше відомого як Алое Блек.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Set list, sound check and rehearsal complete! It’s almost time for Aloe Blacc to welcome the star of the show ✨

Mark…

Опубликовано INFINITI Пятница, 13 ноября 2020 г.

Напевно, буде весело. Але про саму машину нічого нового ми більше не дізналися. Фінальний (хочеться вірити) тизер знову показує корму QX55, хоча і раніше всі розуміли, що Infiniti готує крос-купе.

Нагадаємо, QX55 стане базуватися на платформі QX50. І передбачається, що крос-купе теж отримає знаменитий двигун зі змінним ступенем стиснення. Ця дволітрова «четвірка» з турбонаддувом розвиває 272 к.с. і 380 Нм, поєднується з варіатором, переднім або повним приводом.


Back to top button