Новини

FIAT змінює адресу

Ставши власником ста відсотків акцій американської групи Crysler, FIAT змінив назву, місце розташування штаб-квартири і біржу для котирування своїх акцій. У найближчому майбутньому нова автомобільна компанія також збирається змінити стратегію, перемістившись з сегменту мас-маркетинг в сектор автомобілів класу люкс.

Fiat Crysler Automobiles (FCA) – так після покупки ста відсотків акцій американського концерну Сrysler називатиметься нова італо-американська автомобільна компанія. Про це на її першій раді директорів, що відбулася в середу ввечері, оголосив колишній гендиректор FIAT Серджо Маркіонне, підтверджений і на посаді гендиректора FCA.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Тепер, за словами Маркіонне, нова автомобільна компанія стане сьомою за потужністю на світовому ринку. Її юридичною адресою буде Амстердам, фінансовою – Лондон, а котируватися FCA збирається на Wall Street.

Майбутнє заводів FIAT в Італії, проте, вселяє на Апеннінах велике побоювання. В минулому Серджо Маркіонне неодноразово вельми критично відзивався про особливості занадто дорогого італійського виробництва, поступово переміщаючи заводи групи за межі Італії. Проте цьому всіляко протидіяли як профспілки, так і колишні уряди Італії, наполягаючи на збереженні автомобільної групи в Італії, побоюючись втрати не тільки робочих місць, але й престижу.

Однак нинішньому прем’єру не залишилося нічого іншого, як повірити на слово керівникам групи, які пообіцяли, що жоден з італійських робітників не буде звільнений.

“Головне не розташування штаб-квартири, а робочі місця”, – процитувала La Repubblica слова італійського прем’єра після зустрічі з керівництвом FCA.


Back to top button