Світ

Fiat Chrysler візьме участь в створенні літаючих автомобілів

Концерн FCA в 2023 року планує почати масове виробництво електричних апаратів з функцією вертикального зльоту і посадки.

Концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) братиме участь в розробці і виробництві нового виду транспорту для міста. Мова йде про так званих літаючих апаратах з можливістю вертикального зльоту і посадки. Як повідомляє прес-служба концерну, FCA вже досяг остаточної угоди з компанією Archer з Каліфорнії, яка планує показати свій перший літальний апарат на електротязі в цьому році.

Дивлячись на єдине зображення, яке опублікував концерн FCA, новинка буде представляти компактний конвертоплан з 6 поворотними гвинтовими моторами, які при вертикальному зльоті будуть створювати підйомну силу, а під час горизонтального польоту функціонують як тягові агрегати.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Fiat Chrysler візьме участь в створенні літаючих автомобілів

Максимальна швидкість літаючого апарата буде досягати 240 км/год, а дальність польоту без підзарядки батарей складе 100 км. За рахунок співпраці з концерном FCA компанія Archer отримає доступ до розвиненого ланцюжку поставок автовиробника, до недорогих композитних матеріалів, а також до технічних і дизайнерських рішень. На сьогоднішній день фахівці Archer і FCA вже об’єднали свої зусилля в розробці елементів кабіни апарату. За попередньою інформацією, серійне виробництво новинки заплановано на 2023 рік.

Back to top button