Новини

Fiat Chrysler веде переговори про створення альянсу з PSA

Компанія Fiat Chrysler Automobiles і Groupe PSA (Peugeot Citroen) розглядають можливе злиття. Обидві сторони підтвердили факт ведення переговорів з питання створення альянсу, пише агентство Reuters.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Передбачається, що об’єднання дозволить FCA і PSA скоротити витрати на розробку нових технологій (в першу чергу, розвиток електромобілів і систем автономного водіння), а також прискорити технологічні процеси.

Експерти вважають, що жоден виробник автомобілів поодинці не може дозволити собі величезних інвестицій, необхідних для розробки платформ для електричних, гібридних автомобілів.

Крім цього, спільне підприємство має шанси зайняти позицію одного з провідних світових автовиробників. Компанії на сьогоднішній момент мають ряд спільних проектів.

На початку 2019 року FCA і Groupe PSA підписали угоду про продовження до 2023 року співробітництва в сфері виробництва легких комерційних автомобілів. Умови угоди передбачають продовження спільного виробництва великих фургонів Fiat Ducato, Peugeot Boxer і Citroen Jumper, а також додаткових версій для придбаних групою PSA марок Opel і Vauxhall.

Раніше голова Fiat Chrysler Джон Елканн висловлювався про те, що автомобільна промисловість повинна консолідуватися, щоб покласти край дублюванню інвестицій.

За матеріалами: dvizhok.su

Back to top button