Новини

Fiat Chrysler уклав ексклюзивну угоду з Waymo по розробці безпілотних автомобілів

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) і Waymo (входить в Alphabet Inc) повідомили про укладення ексклюзивної угоди щодо спільної розробки легких комерційних безпілотних автомобілів.Співпраця передбачає роботу по інтеграції безпілотної технології Waymo Driver в вироблені FCA фургони Ram ProMaster. Більш того, компанії домовилися про те, що FCA випустить безпілотні Ram Promaster для кур’єрської служби Waymo Via.

Партнерство FCA і Waymo – черговий удар по компанії Aurora, з якою FCA співпрацювала в сфері безпілотних технологій з початку 2019 року. Це вже другий партнер американської компанії, контрольованої Amazon і Sequoia, що припинив з нею формальне співробітництво. Трохи більше року тому Volkswagen припинив співпрацю з Aurora на користь її конкурента Argo AI.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нинішня угода – не перший досвід партнерства FCA і Waymo, що входить в Alphabet. Компанії співпрацюють з 2016 року. Втім, Waymo співпрацює і з іншими виробниками, включаючи Volvo, Nissan, Renault і Jaguar. При цьому для FCA і Volvo Waymo є партнером по створенню безпілотних автомобілів четвертого рівня.

Джерело: kommersant.ru


Back to top button