Fiat Chrysler планує за 4,5 мільярда доларів створити 6500 робочих місць в Детройті

Fiat Chrysler оголосив про план вартістю в 4,5 мільярда доларів, який включає в себе будівництво першого за майже три десятиліття нового автоскладального заводу в Детройті і збільшення його робочої сили в цьому районі приблизно на 6 500 робочих місць, що інвестиційні чиновники рекламують як рідкісну можливість оживити економіку регіону.

Компанія заявила, що згідно з планом знову відкриє моторний завод в місті і перетворить ще один в тому ж комплексі в майбутній складальний завод для виробництва Jeep Grand Cherokee і нового трирядного повнорозмірного позашляховика Jeep, а також їх гібридних плаг-ін моделей.

Новий завод Chrysler стане першим з 1991 року і, як очікується, додасть 3850 робочих місць. Компанія заявила в прес-релізі, що додасть ще 1100 нових робочих місць на своєму заводі Jefferson North Assembly в Детройті і близько 1500 нових робочих місць на об’єктах в сусідньому передмісті Уоррен.

Інвестиції також будуть мати хвильовий ефект, стимулюючи розвиток автомобільної промисловості і допомагаючи іншим неавтомобільним підприємствам в інших частинах Мічигану та інших штатів Середнього Заходу.

Джерело: theupstocker.com