Новини

Fiat Chrysler відкриє новий завод і створить робочі місця

Fiat Chrysler Automobiles інвестує 4,5 мільярда доларів у новий завод і модернізує п’ять інших заводів, створивши при цьому близько 6500 нових робочих місць.

Проект буде зосереджений в першу чергу на швидкозростаючих брендах Jeep і Ram, які запустять виробництво двох нових великих позашляховиків на Mack Avenue Engine Complex в Детройті. Євро-Американський автовиробник також планує збільшити свої інвестиції в електрифіковані автомобілі, де він значно відстає від основних конкурентів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Jeep і Ram представили нові «м’які» гібридні моделі за останні 18 місяців, і планують додати ще нових гібридних моделей.

FCA планує витратити 1,6 мільярда доларів, щоб підготувати свій недавно закритий завод Mack Avenue у Детройті до випуску нових автомобілів Jeep.

В рамках цього проекту буде завершена модернізація об’єкта на східній стороні Детройта вартістю 1,6 млрд. дол. США. Близько 3850 робочих місць буде додано, коли фабрика знову відкриється.

Поряд з новим складальним заводом FCA планує:

• Розширити виробничі потужності на складальному заводі Jefferson North в Детройті, який в даний час виробляє Jeep Grand Cherokee і Dodge Durango. В процесі роботи відкриється 1100 робочих місць;
• Також розширити виробництво на Уорренском заводі з виробництва вантажівок, який в даний час виробляє «Класичну» версію пікапа Ram 1500. Додасться виробництво двох інших великих моделей Jeep: Wagoneer і Grand Wagoneer. Це створить ще 1400 нових робочих місць.

Back to top button