Новини

Fiat Chrysler інвестує $ 1,5 млрд у виробництво електромобілів

Інвестиції направлять канадському заводу концерну в Віндзор

Канадська профспілка оголосила про досягнення домовленості з концерном FCA (Fiat Chrysler) про інвестиції в розмірі від 1,35 до 1,5 мільярда доларів США в переоснащення заводу в місті Віндзор, розташованому недалеко від рідного для «Крайслера» Детройта.

Ці гроші підуть на організацію виробництва машин на новій платформі, які будуть повністю електричними або гібридами. Перша з нових моделей з’явиться не пізніше ніж до 2025 року. У профспілці підкреслили, що виробництво електромобілів дозволить створити на заводі додатково 2 тисячі робочих місць.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Раніше про інвестиції в виробництво електромобілів в Канаді оголосив концерн Ford, який також досяг необхідної угоди з профспілкою. Тепер робітники сподіваються переконати третього американського автогіганта – General Motors – наслідувати приклад конкурентів і також випускати електромобілі в Канаді.

В Європі FCA щільно співпрацює з групою PSA, яка об’єднує Peugeot, Citroen, DS і Opel. Очевидно, що електрокари для європейського ринку під маркою Fiat будуть випускатися на новій французькій платформі.

Однак для Північної Америки ця компактна архітектура може не підійти. Так що логічно припустити, що в Канаді стануть випускати більші машини на унікальній платформі під марками Chrysler і Jeep. Ця ж архітектура може бути запозичена в FCA європейськими преміальними марками: Alfa Romeo, Lancia і Maserati.


Back to top button