НовиниСвіт

Faraday Future будує завод в Китаї

Стартап Faraday Future, який в травні минулого року змінив власників, напевно зумів залучити нових інвесторів і тепер готується побудувати новий завод в Китаї. Про це з посиланням на анонімні джерела повідомляє видання Automotive News.

Виробничим партнером стане концерн Geely. Потужність нового заводу складе 100 тисяч електромобілів на рік. Крім підприємства, поряд буде побудований дослідний центр.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нагадаємо, що спочатку компанія Faraday Future була заснована в 2014 році в США на кошти китайського інвестора Цзя Юетіна, який володів брендом LeEco і стрімінговим сервісом Le.com. Незважаючи на успіх свого основного бізнесу, Юетін став жертвою власних завищених амбіцій. Він набрав позик для забезпечення якнайшвидшого зростання своєї корпорації і не зміг розплатитися з кредиторами.

Саме проблеми Юетіна привели до того, що Faraday Future виявився фактичним банкрутом. Будь-які спроби залучити в компанію інвестиції приводили до того, що ці гроші тут же попадали до старих кредиторам Юетіна.

У травні, однак, Юетін зміг здійснити персональне банкрутство. Він позбувся частки в Faraday Future, яка відійшла його китайським кредиторам, але зберіг керівні функції. До цього моменту єдиним активом стартапу став представлений в 2017 році електричний кросовер FF 91, який на той момент здавався дуже передовим. Судячи з усього, саме під його технічну документацію і вдалося залучити нових інвесторів.

Source
newsyou.info
Back to top button