Європейський ринок легкових автомобілів – продажі ростуть п’ятнадцять місяців поспіль

У листопаді реєстрації легкових автомобілів показали помірне зростання (+1,4% до торішнього листопада), досягнувши показника 953 886 проданих одиниць. Таким чином, зростання продажів легкових авто в Європі триває вже п’ятнадцятий місяць поспіль.

Більшість найбільших ринків внесли свій внесок у загальноєвропейське зростання реєстрацій, а саме: в Іспанії зафіксовано зростання 17,4%, далі йдуть Великобританія (+8,0%) та Італія (+5,0%). У той же час у Німеччині та Франції відзначено незначне зниження реєстрацій: -1,8% і -2,7% відповідно. Крім того, держави – нові члени ЄС показали істотне зростання продажів легкових авто (+5,5%), що частково пояснює позитивний результат минулого місяця.

За одинадцять місяців поточного року попит на нові автомобілі в ЄС становив 11 600,383 тис. одиниць, що на 5,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Що стосується реєстрацій на найбільших ринках, то Франція залишалася стабільною (+1,1%), в той час як Німеччина (+2,6%), Італія (+4,3%) і Великобританія (+9,4%) продемонстрували ріст. Але особливо відзначився іспанський ринок, показавши двозначні темпи зростання – понад 18 відсотків.