Новини

Європарламент затвердив обов’язкові системи екстреної безпеки в автомобілях

Європейський парламент встановив нові правила для систем безпеки автомобілів. Починаючи з 2018 року всі легкові авто, які планують реалізовуватися на території країн Європейського Союзу, в обов’язковому порядку повинні оснащуватися автоматичною системою виклику екстрених служб, у разі дорожніх пригод. Таке нововведення поширюється і на комерційні фургони.

Опція екстреного виклику eCall буде повністю автоматизована в автомобілі. Якщо відбудеться серйозна ДТП, система негайно направить сигнал про дану подію на номер «112».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Як повідомляється на офіційному сайті Європарламенту, завдяки даному нововведенню, летальні випадки при ДТП значно зменшуватися. Їх кількість з кожним роком буде знижуватися на 10%.

У зв’язку з новими нормами, всі автовиробники, які діють на території країн ЄС, зобов’язані впровадити систему екстреної безпеки до кінця березня 2018 року. Якщо дана технологія виправдає очікування парламентарів і покаже хороший результат за три роки її використання, подібні рішення також будуть запускати для вантажівок і автобусів.


Back to top button