Новини

Європарламент затвердив обов’язкові системи екстреної безпеки в автомобілях

Європейський парламент встановив нові правила для систем безпеки автомобілів. Починаючи з 2018 року всі легкові авто, які планують реалізовуватися на території країн Європейського Союзу, в обов’язковому порядку повинні оснащуватися автоматичною системою виклику екстрених служб, у разі дорожніх пригод. Таке нововведення поширюється і на комерційні фургони.

Опція екстреного виклику eCall буде повністю автоматизована в автомобілі. Якщо відбудеться серйозна ДТП, система негайно направить сигнал про дану подію на номер «112».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як повідомляється на офіційному сайті Європарламенту, завдяки даному нововведенню, летальні випадки при ДТП значно зменшуватися. Їх кількість з кожним роком буде знижуватися на 10%.

У зв’язку з новими нормами, всі автовиробники, які діють на території країн ЄС, зобов’язані впровадити систему екстреної безпеки до кінця березня 2018 року. Якщо дана технологія виправдає очікування парламентарів і покаже хороший результат за три роки її використання, подібні рішення також будуть запускати для вантажівок і автобусів.

Back to top button