Новини

«Єврокар» підтвердив відповідність міжнародним стандартам

27-28 вересня 2016 року на заводі «Єврокар» пройшов подовжений сертифікаційний аудит системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008, а також системи управління охороною праці відповідно до вимог міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Аудитори чеського представництва компанії TUV NORD (Німеччина) в черговий раз підтвердили відповідність ПрАТ «Єврокар» високим вимогам міжнародних стандартів (ISO 9001, OHSAS 18001). Впровадження цих стандартів на заводі «Єврокар» дозволяє реалізувати принципи політики підприємства, спрямовані на виняткову увагу до якості продукції, забезпечення високих стандартів охорони та безпеки праці, а також відкритість та турботу про споживачів.

Відповідність підприємства вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007 свідчить про те, що на заводі «Єврокар» успішно впроваджена і діє система управління охороною праці, створені безпечні і здорові умови праці, а також забезпечується базовий підхід, що дозволяє підприємству визначати і контролювати ризики для здоров’я і безпеки на виробництві, знижувати ймовірність нещасних випадків, відповідати законодавчим нормам і підвищувати загальну ефективність роботи підприємства.

Back to top button