Новини

Еталон підбив підсумки року

Президент асоціації “Укравтопром” Михайло Резнік взяв участь у прес-конференції корпорації “Еталон”, до складу якої входить 21 підприємство, зокрема два автобусних заводу (в Борисполі та Чернігові), завод карданних валів “Український кардан” та Чернігівський ковальський завод, присвяченій підбиттю підсумків року, що минає.

Керівник Укравтопрому підкреслив лідируючу позицію Еталону серед вітчизняних виробників автобусів і зазначив перспективні розробки компанії в непростий для України період.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За 2014 компанія реалізувала більше 400 одиниць автомобільної техніки, з яких 340 складають автобуси, повідомив присутнім президент “Еталону” Володимир Бутко.

Але головним трендом року, що минає є підвищення екологічності продукції Корпорації, на що були спрямовані основні зусилля її конструкторських і виробничих підрозділів.

Тролейбуси розроблені на “БАЗ” вже почали експлуатуватися на міських маршрутах Чернігова.

Створено модель автобуса А08129, двигун якого працює на стисненому природному газі, балони з яким розташовані на даху автобусу. Газовий двигун з легкістю забезпечує відповідність екологічним стандартам ЄВРО-5.

У НДІ автомобілебудування “Еталон” продовжується робота з підвищення класу екологічності автобусів з дизельними двигунами з ЄВРО-4 до ЄВРО-5.

Незважаючи на непростий стан в економіці держави ТОВ “Український кардан”, що входить в корпорацію “Еталон”, зумів не лише зберегти свої позиції на вітчизняному ринку, а й переорієнтуватися і знайти додаткові можливості для свого подальшого розвитку.

Такі заходи вимагали додаткових капіталовкладень, пов’язаних з необхідністю модернізації власного виробництва, його переобладнання під виробництво нових позицій карданної продукції, на яку сьогодні є стійкий попит, як на українському ринку, так і на ринках країн партнерів: Латвії, Польщі, Угорщини, Туреччини.

Всього, за словами пана Бутка, в модернізацію технологій в поточному році Еталон інвестував близько 70 млн грн.

Відповідаючи на запитання журналістів, представники Корпорації позначили позиції ринку, на які вони орієнтуються у своїх планах на наступний рік. Так, прогнозний обсяг реалізації по автобусах “Еталон” становить близько 300 од., а по вантажівкам в межах 80 автомобілів.

Back to top button