Технології

Ергономіка майбутнього: на чому поїдемо в щасливе завтра?

Скандинавська компанія запропонувала цікаве рішення для безпілотників третього рівня.

Хлопців з технологічної компанії Canatu хлібом не годуй – дай повиготовляти всякі прогресивні штуки, покликані полегшити життя автомобілістів. Днями фіни представили розумну систему очищення фар. А тепер скооперувалися з японськими колегами з TS Tech (ці хлопці спеціалізуються на автомобільних інтер’єрах і мотоциклетних сидіннях) і приголомшили громадськість своїм баченням ергономіки майбутнього.

Як пояснюють автори ідеї, ноу-хау адресовано беспилотникам третього рівня – тобто автомобілів, здатним самостійно слідувати по маршруту. Оскільки водій в цьому випадку перетворюється мінімум в спостерігача, максимум – в пасажира, стандартні ергономічні рішення вимагають перегляду. Втім, почали хлопці з малого: перенесли клавіші управління положенням сидінь на внутрішні ручки дверей.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Подібна краса стала реальністю завдяки прозорій плівці Carbon NanoBud (CNB). Фіни запевняють: з її допомогою можна організувати сенсорні кнопки на абсолютно будь-якій поверхні і «повісити» на них практично будь-який функціонал. І хоча ми не впевнені, що багато хто з нетерпінням чекають безпілотного майбутнього, рішення безумовно заслуговує уваги.


Back to top button